CS Oşorhei, în cantonament la Băile Felix
Echipa de fotbal CS Oşorhei se află din această săptămână în cantonament la Băile Felix, unde a deplasat 20 de jucători şi unde va sta până vineri, 1 august. Dacă la reunirea lotului formaţiei care evoluează în Liga a III-a au fost prezenţi doar 13 jucători, între timp au mai venit la echipă alţi jucători, de la CSC Sânmartin, Bihorul Beiuş, FC Hidişel şi FC Paleu.