Profesor dat afară de la examenul de titularizare, pentru că i-a sunat telefonul în timpul probei
Un bihorean a ratat pe mâna lui şansa de a ajunge la catedră. Candidat la examenul de titularizare la sport, acesta a fost eliminat pe motiv că i-a sunat telefonul în timpul probei. Alţi o sută de candidaţi s-au retras din examen,după ce au văzut subiectele.