CS Oşorhei primeşte, marţi, replica arădenilor de la CS Ineu
Echipa CS Oşorhei va evolua marţi, de la ora 15, pe teren propriu, în etapa intermediară din această săptămână a campionatului Ligii a III-a. La Stadionul Municipal "Iuliu Bodola" va veni echipa arădeană CS Ineu. Va fi primul joc de pe teren propriu al bihorenilor cu antrenorul Rudy Kovacs la timonă.