Primarul din Sântandrei, preşedintele Ligii Aleşilor Locali ai PDL
Preşedintele PDL Bihor, Gavrilă Ghilea, a anunţat, joi, înfiinţarea Ligii Aleşilor Locali ai PDL, menită atât să „coacă" noi propuneri privind iniţierea de legi, dar şi să semnaleze derapajele şi abuzurile din administraţie.