Doi mascaţi orădeni, medaliaţi cu aur şi argint la Campionatului European de Judo al Poliţiştilor (FOTO)
Agentul şef adjunct Răzvan Schvarcz şi agentul principal Dan Făşie, de la Serviciul pentru Acţiuni Speciale al Poliţiei Bihor, au reprezentat Ministerul Afacerilor Interne în cadrul Campionatului European de Judo al Poliţiştilor desfăşurat săptămâna trecută la Dresda, în Germania, de unde s-au întors cu medalii de aur şi argint.