CSM Oradea a câştigat şi cel de-al doilea meci din play-off împotriva SCM U Craiova (FOTO)
Baschetbaliştii de la CSM Oradea au câştigat, sâmbătă seară, pe teren propriu, în faţa unei săli pline, şi cel de-al doilea meci din play-off împotriva formaţiei SCM U Craiova cu scorul de 78-66. Orădenii sunt, aşadar, la o victorie distanţă de semifinalele campionatului naţional.