Echipa de baschet CSM Oradea a pierdut meciul al doilea al finalei (FOTO / VIDEO)
Una caldă, una rece pentru suporterii orădeni ai baschetului. Echipa locală CSM CSU Oradea a pierdut, luni seara, pe teren propriu, meciul al doilea al finalei Ligii Naţionale disputate împotriva formaţiei BC Mureş, cu scorul 71-77. Seria se mută la Mureş pentru următoarele două meciuri.