Un poliţist a scos un deţinut din celulă pentru a-l duce la o petrecere surpriză
Un poliţist din Buzău este anchetat pentru că a ţinut în arest un condamnat, deşi locul acestuia era la penitenciar. Mai mult, omul legii îl scotea pe deţinut din celulă de câte ori şi-ar fi dorit, ba chiar şi pentru a-l duce la frizer ori la o petrecere supriză!