Magistraţi la judecată: Trei judecătoare, cercetate după sentinţele false pentru fentarea taxei auto
Ancheta în cazul sentinţelor falsificate pentru scutirea unor bihoreni de plata taxei de poluare face noi victime: trei magistraţi de la Tribunalul Bihor sunt cercetaţi pentru neglijenţă. Dana Erdei, Angela Tod şi Adina Cioflan, judecătoare la secţia contencios administrativ, au fost date pe mâna Consiliului Superior al Magistraturii pentru că nu şi-au verificat grefierele care au falsificat acte în numele lor.