Ziua Porţilor Deschise, la AJOFM
Agenţia Judeţeană de Ocupare a Forţei de Muncă Bihor îşi sărbătoreşte cei 15 ani de existenţă deschizându-şi porţile. Astfel, marţi, toţi cei curioşi să afle cum funcţionează instituţia sunt aşteptaţi la agenţia din Oradea ori la punctele teritoriale din judeţ.