Termen - 30 decembrie: Asociaţiile de proprietari şi consumatorii individuali sunt chemaţi să încheie contracte de cu Termoficare Oradea
Termoficare Oradea, societatea care a preluat de la Electrocentrale serviciul de transport şi distribuiţie a agentului termic, a notificat vineri firmele, asociaţiile de proprietari şi consumatorii individuali să semneze până la sfârşitul anului contractele cu noul furnizor de încălzire. În caz contrar acestea vor fi prelungite de drept.