Muncitor la reţeaua de apă din Topa de Criş, îngropat pe jumătate într-un şanţ
Pompierii bihoreni au intervenit, luni la amiază, pentru salvarea unui bărbat de 23 de ani, îngropat de pământ până la brâu într-un şanţ. Bărbatul este angajat al firmei contractate pentru realizarea reţelei de apă şi de canalizare în comuna Vadu Crişului, iar inspectorii de muncă investighează accidentul.