FC Bihor a învins UTA Bătrâna Doamnă, cu 2-1 (FOTO)
Echipa orădeană de fotbal FC Bihor şi-a continuat cu o victorie seria jocurilor amicale din această iarnă. Sâmbătă, la Stadionul Motorul, "roş-albaştrii" au învins cu scorul de 2-1 formaţia de ligă a III-a UTA Bătrâna Doamnă. La pauză arădenii conduceau cu 1-0, iar golurile orădenilor le-au înscris Dobrescu, din penalti, şi Fl. Pop.