Se întâmplă în România: Un bărbat a reclamat că i-a dispărut casa, iar pe terenul său creşte acum porumb
Poliţiştii brăileni au deschis un dosar penal pentru furt şi distrugere, după ce un bărbat care avea o casă de vacanţă într-o localitate din judeţul Brăila a reclamat că locuinţa a dispărut, fiind complet demolată de persoane necunoscute, iar în locul clădirii a fost plantat porumb.