Un şofer băut a fugit de poliţişti şi s-a oprit cu BMW-ul într-un copac
Un tânăr de 23 ani din Oradea a rămas fără permis şi s-a ales cu dosar penal după ce, în noaptea de miercuri spre joi, băut fiind la volanul BMW-ului personal, a lovit o maşină parcată, a fugit de poliţişti şi s-a oprit în final într-un copac. Pasagerul său, un tânăr de 24 ani, a fost rănit uşor.