Primăriţa veselă: Realeasă în funcţie, PSD-ista Livia Bârlău a sărbătorit dansând pe masa de biliard (VIDEO)
Câştigarea alegerilor locale a fost, în multe sate, prilej de chef serios. După petrecerea de pomină care a avut loc la căminul cultural din Girişu de Criş, sub "înaltul patronaj" al primarului PNL-ist Ioan Paşca, reales edil pentru a cincea oară, unde s-au "cântat" injurii la adresa PSD, nici edilii social-democraţi nu se lasă. Bihorel a primit un filmuleţ făcut într-un bar din comuna Brusturi, în noaptea în care primăriţa PSD-istă Livia Bârlău a aflat că a câştigat un nou mandat...