Două incendii la autovehicule, în patru ore, în Bihor. O autoutilitară a luat foc în mers şi 160 de cutii de pantofi au ars (FOTO)
Pompierii bihoreni au intervenit, vineri dimineaţă, pentru stingerea a două incendii izbucnite la autovehicule. Cu puţin înainte de ora 5, o autoutilitară a luat foc în mers, între satele Hodiş şi Forosig, iar cele 160 de cutii de pantofi pe care le transporta au fost distruse. După ora 8, o altă maşină a luat foc, în comuna Oşorhei.