Covid-19 în Bihor: 32 de noi îmbolnăviri şi încă două decese înregistrate în ultima zi
În ultimele 24 de ore, în Bihor s-a confirmat îmbolnăvirea cu Sars-Cov-2 în cazul a 32 de persoane, iar alţi doi bihoreni infectaţi cu coronavirus au decedat. Bilanţul cazurilor de Covid-19 din judeţul nostru a urcat la 3.703, de la debutul pandemiei şi până în prezent.