Baschetbaliștii de la CSM CSU Oradea joacă vineri seară la Târgu Mureș
Aflaţi pe primul loc în clasament, baschetbaliştii de la CSM CSU Oradea evoluează vineri seară în deplasare, la Tg. Mureş, în cea de-a treia etapă a Grupei locurilor 1-6 din Liga Naţională. Partida, programată de la ora 18, va fi transmisă în direct de Digi Sport.