Poloiştii de la CSM Digi Oradea au cedat la şase goluri jocul de la Belgrad
Echipa orădeană de polo CSM Digi a pierdut la o diferenţă de şase goluri jocul pe care l-a susţinut miercuri seara, în deplasare, la Belgrad, în cadrul etapei a III-a a grupei B din Liga Campionilor Europeni. Campionii României au cedat cu 4-10 în faţa sârbilor de la Partizan şi rămân fără nici un punct în grupă.