Pagubă de 120.000 euro: Cum a jefuit un interlop o casă din Oradea cu „mâna” fiului victimei
Biroul de presă al Poliţiei Bihor a anunţat, luni, încarcerarea unui tânăr în vârstă de 27 ani din Oradea, condamnat definitiv la 3 ani şi 6 luni de închisoare cu executare pentru tâlhărie calificată. Kerezsi Bela Angelo a furat peste 120.000 euro din casa unui orădean, iar asta, după cum a descoperit BIHOREANUL, chiar cu „mâna” fiului păgubitului...